Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ČLÁNKY

arr3Dunajec 2016Nádherná řeka Dunajec s pěknými přírodními rybami.  Skvěle nám to šlo přes den na nymfy , k večeru... arr3Moravice 2016Hned na začátek sezony jsme začali zkoušet nové mušky. Některé vzory se nám vydařily a ryby dobře... arr3Pěkný pstruh na muškuTohoto krasavce jsem chytil v neděli 15.11.2015 na moji mušku Zaječí oušku speciál Jig velikost 20...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 29,00 Kč
naše cena 34,00 Kč
naše cena 360,00 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 189,00 Kč
naše cena 44,00 Kč
naše cena 50,00 Kč

KONTAKTY

Muškaření U Brčála - J.Kretek
Dr.Martínka 1611/17
700 30 Ostrava 30
tel: 774 766 778
j.kretek(a)seznam.cz

REVÍRY » Křemelná
Křemelná

Řeka protéká NP Šumava a vlévá se do Otavy u Čeňkovy pily.Řeka je od 3m do 10 m široká s pěknými zákoutími a spousty tůní s hloubkou kolem 3 m.Na řece se vyskytuje pstruh potoční a lipan podhorní.

Pravidla rybolovu:

Na řece je všeobecný zákaz lovu od 1.září  do 15 dubna.

Celoročně jsou na rybářských revírech v užívání NP Šumava hájeni pstruh potoční a lipan podhorní.

Na všech revírech v užívání NP Šumava je dále nařízeno lovit pouze na háčky bez protihrotu.

Při lovu na mušku, smí být použita pouze jedna udice s nejvýše jedním návazcem a  na návazci lze použít jeden jednoháček.

Na rybářském revíru Křemelná lze lovit pouze na umělou mušku,lov přívlačí je zakázán.

Na revíru se nesadí ryba, jen pouze regenerace pstruha potočního a lipana.

Osobně jsem strávil na tomto revíru 14 dní a to koncem dubna a začátkem května.Voda byla o 50 cm větší a dost studená s tajícího sněhu, ani  se nedala pořádně přebrodit.  Prošel jsem 6 km řeky a přebrodil na dvou místech.Chytal jsem hlavně na strímry a občas na tungsteny zaječí ouško a černé.Chytal jsem ryby od 10 cm do 40 cm, ale viděl jsem i větší, jak pstruhy tak lipany.Kontrolu od stráže NP jsem měl celkem 4x a po rozmluvě jsem se dověděl, že na řece a v parku kolem Křemelné tráví celé dny a to je fakt a skutečnost!

A teď to nejdůležitější, cena povolenky na řeku Křemelnou na 14 dní mě stála dva telefony na správu NP, jeden email s mým rybářským lístkem a poštou mi došlo povolení k rybolovu se složenkou na  zaplacení 300 kč.

S pozdravem Honza Kretek

 


křemelná


 

 

 
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ