Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ČLÁNKY

arr3Dunajec 2016Nádherná řeka Dunajec s pěknými přírodními rybami.  Skvěle nám to šlo přes den na nymfy , k večeru... arr3Moravice 2016Hned na začátek sezony jsme začali zkoušet nové mušky. Některé vzory se nám vydařily a ryby dobře... arr3Pěkný pstruh na muškuTohoto krasavce jsem chytil v neděli 15.11.2015 na moji mušku Zaječí oušku speciál Jig velikost 20...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 29,00 Kč
naše cena 34,00 Kč
naše cena 45,00 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 20,00 Kč
naše cena 19,00 Kč
naše cena 75,00 Kč

KONTAKTY

Muškaření U Brčála - J.Kretek
Dr.Martínka 1611/17
700 30 Ostrava 30
tel: 774 766 778
j.kretek(a)seznam.cz

FISH SKULL » Flylipps
Flylipps

FLYLIPPS

 

Vynikající nový produkt vyvinutý v USA panem Greg Saunders z Pensacola, Florida. Jedná se o novinku, která zcela změní způsob lovu štiky a dravých ryb. Tato novinka umožňuje pohyb streamra ve vodě. Když přestaneme streamra přitahovat k sobě, tak Flylipp stále „pracuje„ a pohybuje se , jako skutečná ryba a tím představuje zajímavou nástrahu na štiky. Můžete si být jistí, že kdykoliv nahodíte streamra s Flylipps, tak jak v letu, tak i po dopadu do vody ,se bude pohybovat jako skutečná ryba. Tím přispívá k lepšímu nahození a efektivnímu muškaření na štiky z břehu. Zkuste a uvidíte !!!

Můžete streamra s Flylipps uvázat obráceně na háček, což má za následek, chod streamra pod povrchem vody. Během chodu stremra s Flylipps stále pracuje a i během přestávky se pohybuje jako ryba a tím neustále zajišťuje maximální akci..

ZÁKLADNÍ POSTUP VÁZÁNÍ S FLYLIPP

  1. Navažte niť do půlky háčku
  2. Naneste kapku lepidla nebo laku na FlyLipp, poté se FlyLipp dá na háček ze strany dříku do pozice vzestupně nebo sestupně , přibližně 1 / 16 palce za očkem háčku.
  3. Přichyťte nití těsně po celé délce dříku Flylipp. Dejte pár ovinů na spodní část čepele Flylipp pro dodatečnou podporu. Nyní jste připraveni vázat své oblíbené vzory streamrů.
  4. Flylipps je určen na háček 2/0 až 4.
  5. Můžete měnit množství akcí mouchy ořezáváním Flylipp nebo vázání plnějších a delších streamrů. stříhání FlyLipp nůžkami na nehty. Zkuste stříhat FlyLipp pokud možno symetricky.

Ukázka videa chodu streamra s Flilipps:


Ukázka vzorů streamrů a mušek. Pro všechny druhy dravých ryb jak sladkovodních (štika, pstruh atd.) tak i pro mořské dravce.

 

Další postupa na www.flylipps.com. Zakoupit můžete i u nás http://www.eshop-rychle.cz/muskareni/eshop/30-1-Flylipps


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ